O parku linowym


Park linowy jest atrakcją przede wszystkim dla osób, które nie boją się nowych wyzwań, dla ludzi odważnych i energicznych. Uczucie, które towarzyszy pokonywaniu kolejnych przeszkód to mieszanina lęku, ekscytacji i radości – tak działa adrenalina. Warto sprawdzić na własnej skórze, jakie poczucie siły daje podniebny spacer w parku linowym i… jak bardzo drżą nogi, kiedy już zejdzie się na ziemię. Kto wie, może niespodziewanie odnajdziemy w sobie ducha legendarnego poszukiwacza przygód?

Umiejętność skutecznego działania w ekstremalnych sytuacjach i wykorzystywanie stresu w taki sposób, by był sprzymierzeńcem, a nie czynnikiem ograniczającym nasze możliwości, to cechy szalenie przydatne w codziennym życiu zawodowym. Dlatego z parku linowego tak chętnie korzystają firmy organizujące wyjazdy integracyjne dla swoich pracowników. Zabawa w parku linowym dostarcza mnóstwo rozrywki nie tylko temu, kto akurat pokonuje podniebne przeszkody, lecz także obserwatorom. Stwarza okazję do niecodziennej rywalizacji na zupełnie nowym polu. Na takich wyprawach rodzą się też firmowe żarty i anegdoty, które cementują grupę.

Wizyta w Parku Rozrywki Aktywnej potrafi zamienić każdą imprezę firmową w przygodę, jakiej niejedna osoba nigdy jeszcze nie miała okazji przeżyć. Wyjazdy, które dostarczają wielu pozytywnych wrażeń, skutecznie motywują do pracy. Jeśli szukacie Państwo miejsca na udany team building, zapraszamy na Mazury, w okolice Olsztyna do naszego Parku Rozrywki Aktywnej.

Codziennie podejmujesz setki ważnych decyzji. Być może są z tego niemałe pieniądze, ale i spora odpowiedzialność. Stąpasz twardo po ziemi, teraz nadszedł czas, aby się od tego wszystkiego oderwać i popatrzeć na świat z innej perspektywy.

Nad przepaścią!

Z góry widać lepiej, tylko nie możesz odlecieć za daleko. Park Linowy to idealne rozwiązanie. Wystarczająco wysoko, żeby zapomnieć przez chwilę o tym co zostawiasz na ziemi, a jednocześnie na tyle nisko, żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością. W takim miejscu zrealizujesz marzenie z dzieciństwa. Wejść na najwyższe drzewo, a następnie bezpiecznie i widowiskowo zjechać. Oczywiście…

Bezpiecznie!

W tym szaleństwie są zasady! Jest ich nawet bardzo dużo. Park zawsze przemierzamy w kasku na głowie. Na pytanie „Dlaczego?” odpowiadamy: „Bo głowę masz tylko jedną, a na wysokości kilku metrów będzie bardzo potrzebna”. Nikt nie chce, aby goście nabili sobie choćby najmniejszego guza. Tak naprawdę, cały pobyt na wysokości to jedna wielka asekuracja. Zanim oderwiesz się od ziemi choćby na milimetr, musisz założyć specjalne szelki. Dzięki nim, stara, dobra grawitacja nie będzie mogła zbyt mocno Cię przytulić. Przejdziesz krótkie intensywne szkolenie, a następnie przypniesz się do liny asekuracyjnej i możesz ruszać…

Na drzewo!

Dawno, dawno temu, nikt dziś nie pamięta kiedy dokładnie, zeszliśmy z drzew. To był mały krok, który okazał się ogromnym skokiem dla ludzkości, która jeszcze wtedy tak o sobie nie mówiła. To dlaczego teraz mamy wracać? Bo to jest coś, czego być może od dawna nie robiłeś. To będzie coś, dzięki czemu docenisz własne umiejętności i odkryjesz pewność siebie. A przede wszystkim przezwyciężysz naturalny lęk wysokości. I wiele innych lęków przy okazji. Czujesz, że możesz? A zatem…

Ruszaj!

W Parku Linowym w Butrynach mamy kilka tras o różnym poziomie trudności. Jest coś dla odważnych, i coś dla tych, którzy dopiero się tego uczą. Jest coś dla małych i coś dla dużych. Jeśli się jeszcze zastanawiasz, to przestań i obejrzyj galerię zdjęć. Teraz zastanów się, dlaczego Ciebie nie ma jeszcze na żadnym z nich?